X

Divaisib

divaisib logo

Kullanıcı Sözleşmesi

 

Bu site, Termal Turizm Tic. Ltd. Şti. (“Şirket”) tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Sitemizdeki bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Sözleşme formları misafirlerimize mail olarak gönderilmektedir mailin gelip gelmediği bilgisini misafir mailini kontrol ettikten sonra eğer gelmediyse bilgilendirme yapması gerekir aksi halde rezervasyon sözleşme formları gönderilmiş sayılır.

Odalar

döngü0

Doğal taş ve camdan oluşan mimari yapısı, yüksek tavanlı odaları, geniş-ferah balkonları ile rahatınız ve huzurunuz tüm ayrıntılarıyla düşünülmektedir.

Havuzlar

döngü3

Aqua park'lı 1.40m yüksekliğinde yarı olimpik, tamamı termal sularla dolu olup sıcaklığı 25-30 derecedir. Kimyasal katkı kullanılmamaktadır.

Salonlar

döngü1

Grup sayısına göre talebiniz üzerine aynı anda birçok gruba cevap verebilecek şekilde toplantı salonlarımız mevcuttur.

Restaurant

döngü2

Leziz Türk yemeklerinin sergilendiği restaurantımız siz değerli konuklarımıza sabah ve akşam yemeklerinde açık büfe hizmet vermektedir.

 

© 2022 Termal Turizm Tic.Ltd.Şti.

rapidssl ile güvence altındasınız.